Rusz się z miejsca

Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej. W drodze do pracy siedzimy w samochodzie lub autobusie, potem w pracy siedzimy nieprzerwanie przez kilka godzin, a po powrocie do domu niejednokrotnie odpoczywamy również w pozycji siedzącej przed telewizorem lub komputerem. Im bardziej jesteśmy zmęczeni i boli nas kręgosłup, tym częściej siadamy - i tu jest błąd.

W rytmie zumby

Zewsząd słyszymy opinie, że aktywność fizyczna to podstawa zdrowego stylu życia. Latem łatwiej jest nam przestrzegać tej zasady – częściej pływamy, jeździmy na rowerze, rolkach lub biegamy.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o pływaniu

Od niepamiętnych czasów, człowiek docenia zbawienny wpływ wody na zdrowie i urodę. Pływanie jest szczególnie popularne w ciepłych krajach, do których z wiadomych względów Polski zaliczyć nie możemy. Ale choć nie poszczęściło nam się z piękną pogodą i mnóstwem wód, jakoś sobie radzimy. W końcu mamy baseny!

Bardziej fit w 7 dni

Wszyscy chcemy być bardziej fit i zrzucić zbędne kilogramy. Zazwyczaj jednak wydaje nam się to wyczynem nie do zrobienia. Brakuje nam motywacji, czasu itd. Wymówek znajdziemy mnóstwo. Co jednak gdyby dało się być fit w zaledwie 7 (słownie: siedem!) dni? Hm, skusilibyście się?