Przyjaciół poznaje się... na diecie

Niech gotowanie zrobi się cotygodniowym eventem dla Ciebie i Twoich przyjaciół! Dobierzcie się w pary i co tydzień urządźcie gotowanie u któregoś z Was dla pozostałych. Wymyślcie oryginalne i zdrowe przepisy np. sałatka na różne sposoby, zależnie od tematu spotkania – cesarska, grecka, a może w stylu rosyjskim? Czerpcie inspiracje z różnych kuchni i kultur, popuśćcie wodze fantazji i świetnie się bawcie!

Taktyki na malucha

Warzywa to samo zdrowie - źródło witamin, soli mineralnych, błonnika. Są zdrowe, smaczne i nie tuczą. My to wszystko wiemy, jak jednak przekonać do tego nasze pociechy, które na sam widok jarzyn wykrzywiają się i uciekają?

Dekalog zdrowego człowieka

Po pierwsze – wsłuchuj się w siebie. Twój organizm bardzo często daje Ci znaki, musisz tylko nauczyć się go obserwować. Bóle nieznanego pochodzenia lub...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o pływaniu

Od niepamiętnych czasów, człowiek docenia zbawienny wpływ wody na zdrowie i urodę. Pływanie jest szczególnie popularne w ciepłych krajach, do których z wiadomych względów Polski zaliczyć nie możemy. Ale choć nie poszczęściło nam się z piękną pogodą i mnóstwem wód, jakoś sobie radzimy. W końcu mamy baseny!

Bardziej fit w 7 dni

Wszyscy chcemy być bardziej fit i zrzucić zbędne kilogramy. Zazwyczaj jednak wydaje nam się to wyczynem nie do zrobienia. Brakuje nam motywacji, czasu itd. Wymówek znajdziemy mnóstwo. Co jednak gdyby dało się być fit w zaledwie 7 (słownie: siedem!) dni? Hm, skusilibyście się?