Fit&Easy na drugiej edycji Wings for Life

fit-easy-na-drugiej-edycji-wings-for-life
Czy słyszałeś kiedyś o biegu, w którym to meta goni człowieka? Taki właśnie jest bieg WFL, którego druga odsłona miała miejsce w Poznaniu, 3 maja 2015 r. Podobnie jak rok temu i tym razem partnerem imprezy została marka Fit&Easy, która przygotowała posiłek regeneracyjny dla biegaczy.

Fit&Easy na Vegan Machine

fit-easy-na-vegan-machine
Choć 28 marca 2015 pogoda była chłodna i deszczowa to we wrocławskiej Mleczarni było gorąco. Na początku Vegan Machine nic nie wróżyło, że pojawi się taki tłum gości. Pierwsi wystawcy Vegan Bazaru pojawili się w deszczu i zwlekali z rozstawianiem stoisk. Jednak gdy tylko na chwile się przejaśniło wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Wkrótce stanął bazar z wegańskimi stoiskami, gdzie można było posmakować niezwykłych roślinnych potraw.

X Półmaraton Warszawski

x-polmaraton-warszawski
29 marca 2015 r. po raz 10 wystartował Półmaraton Warszawski. Na starcie stanęła rekordowa liczba biegaczy (prawie 13 tys). Jedną z imprez towarzyszących temu biegowi - były targi EXPO, na których po raz pierwszy pojawiła się marka Fit&Easy.

Fit&Easy na Gali „Szlachetnej Paczki 2015”

fit-easy-na-gali-szlachetnej-paczki-2015
16 stycznia 2015 r. świętowaliśmy sukces XIV edycji „Szlachetna Paczka”. W warszawskim klubie Stodoła zgromadzili się darczyńcy, przyjaciele, dziennikarze, partnerzy projektu i wolontariusze „Szlachetnej Paczki”. Jak co roku firma Green Factory zadbała o smak i wygląd potraw, które serwowano podczas gali. Dania i przekąski przygotowywane przez kucharzy były komponowane na bazie świeżych warzyw i mieszanek sałat Fit&Easy.

Marka Fit&Easy policzyła się z cukrzycą!

marka-fit-easy-policzyla-sie-z-cukrzyca
11 stycznia 2015, po raz dziewiąty wystartował Bieg „Policz się z cukrzycą”. Pięć tysięcy pakietów startowych – z których całkowity dochód zasilił konto WOŚP – rozeszło się błyskawicznie. Podobnie jak rok wcześniej, partnerem tego wyjątkowego biegu była marka Fit&Easy. Każdy biegacz, który przekroczył linie mety, otrzymał medal oraz gotową mieszankę sałat „Fit&Easy”.