Fit & Easy po mistrzowsku

Mazury Orlen Grand Slam 2012, bo tak brzmiała pełna nazwa tej imprezy, odbywał się na boiskach Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Wydarzenie to przejdzie do historii jako największa impreza sportowa związana z siatkówką plażową w Polsce.

Na licznie zgromadzonych gości czekało szereg imprez dodatkowych, w tym polska kuchnia w mistrzowskim wydaniu. W sąsiedztwie boiska na którym zmagali się światowej klasy zawodnicy usytuowana była Restauracja Mistrzów. Tam właśnie znakomici szefowie kuchni -Marek Widomski, Łukasz Pielak, Grzegorz Łabuda Jarosław Uściński i Karol Okrasa, prezentowali dobrą polską kuchnię. W jej ramach pojawiła się również marka Fit&Easy, której  gotowe sałatki okazały się hitem smakowym wśród zebranych tam kilkudziesięciu tysięcy fanów siatkówki plażowej. Sałatki z dużym apetytem pochłaniali również sportowcy z różnych stron świata.

Kibice i goście chętnie korzystali z atrakcji jakie przygotowała marka Fit&Easy. Najmłodsi mogli wymalować na swoich twarzach, nie tylko flagi, ale również motylki, warzywa i owoce. Poprzez zabawę dzieci mogły również zdobyć informacje z zakresu zdrowego odżywiania i poznać kilka ciekawostek na temat niektórych warzyw. Wspólnie z rodzicami  przygotowywały też swoje wersje sałatek na bazie gotowych mieszanek sałat Fit&Easy oraz brały udział w licznych konkursach organizowanych przez markę.

Piękna pogoda, wspaniali zawodnicy, najlepsi na świecie kibice siatkówki oraz znakomici kucharze- tak w skrócie można opisać to co działo się przez cały tydzień w Starych Jabłonkach.