Fit&Easy w nowej odsłonie! Ulubione sałatki w nowych opakowaniach

fit-easy-w-nowej-odslonie-ulubione-salatki-w-nowych-opakowaniach

Mieszanki sałat Fit&Easy są doskonale znane każdemu, kto uwielbia zdrowy styl życia i smaczne jedzenie. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, oryginalne kompozycje smakowe i łatwość przygotowania.
Teraz wszystkie produkty Fit&Easy dostępne są w nowych opakowaniach, które naprawdę cieszą oko!

Kompozycje warzyw Fit&Easy są pełne witamin i wartości odżywczych. Przygotowujemy je wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z tradycyjnych upraw polowych. Umyte warzywa, gotowe są do spożycia od razu po otwarciu, więc zdecydowanie ułatwiają przyrządzanie codziennych posiłków. Zaskakują różnorodnością oraz inspirują do wypróbowania nowych przepisów, kulinarnych eksperymentów i przygotowywania zdrowych, prostych i smacznych posiłków. 

Nowe opakowania Fit&Easy wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną i ciekawą kolorystyką, dzięki której odszukanie ulubionego produktu na półce jest jeszcze łatwiejsze. Na każdym produkcie znajdują się czytelne informacje ze składem oraz przepis na smaczne lekkie i proste danie, które można przygotować zaledwie w kilka chwil. Miłośnicy sałat Fit&Easy znajdą na nich również inspirujące podpowiedzi i rekomendacje – z jakimi składnikami warto łączyć dany produkt, by przy minimalnym nakładzie pracy uzyskać spektakularny efekt.

Nowe opakowania Fit&Easy to zaproszenie do niepowtarzalnej podróży kulinarnej, pełnej naturalnych składników i pysznych inspiracji – prosto, przejrzyście i ze smakiem. W naszej ofercie, każdy znajdzie coś wyjątkowego – oryginalne mieszanki warzyw, zestawy jednorodne, czy wygodne lunch boxy.

Fit&Easy – nowe opakowania, te same wartości, ten sam pyszny smak!