Relacja z See Bloggers 2017

Już po raz kolejny marka Fit&Easy uczestniczyła w festiwalu See Bloggers. Jest to największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku festiwal odbył się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni – w dniach 22-23 lipca 2017 r. i w tym roku przyciągnął ok. 1500 osób. Celem i misją tego wydarzenia jest poszerzanie wiedzy jego uczestników (blogerów, influenserów, użytkowników mediów społecznościowych) - organizowane są panele tematyczne, prelekcje czy warsztaty.

Marka Fit&Easy była partnerem strefy kulinarnej, na której odbywały się warsztaty oraz bitwy blogerów. W tym roku jury w składzie Sebastian Olma, Marieta Marecka, Maciej Majewski i Joseph Seelesto zdecydowało, że finałową bitwę kulinarną wygrali: Just delicious X i Mumspace.pl. 

Nie mogło również zabraknąć warsztatów kulinarnych z marką Fit&Easy – prowadził je Sebastian Olma, zwycięzca II edycji programu TOP CHEF.

Na stoisku Fit&Easy przygotowywane były pyszne i zdrowe koktajle warzywne. Zorganizowany został także konkurs fotograficzny na najfajniejsze zdjęcie z produktem Fit&Easy – trzy najlepsze zdjęcia zostały nagrodzone.

Marka Fit&Easy była również organizatorem panelu "Smak vs Zdrowy Rozsądek", gdzie prelegantami byli: Hanna Stolińska-Fiedorowicz - ceniony dietetyk kliniczny z Instytutu Żywności i Żywienia, Maciej Nowicki – szef kuchni Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Julita Strzałkowska – Wrząca Kuchnia, Maciej Majewski – szef kuchni Sofitel Warsaw Victoria oraz Sebastian Olma.

Zapraszamy do odwiedzenie galerii zdjęć z tego wydarzenia!