Fit&Easy partnerem Strefy Kulinarnej na festiwalu See Bloggers

fit-easy-partnerem-strefy-kulinarnej-na-festiwalu-see-bloggers

23 i 24 lipca marka Fit&Easy będzie brała udział w największym wydarzeniu dla blogerów i twórców internetowych w Polsce: See Bloggers! Kto będzie miał ochotę, w strefie kulinarnej osobiście zakosztuje świeżych i zdrowych koktajli Fit&Easy. Zapraszamy na nasze stoisko do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego i do wzięcia udziału w konkursie!

Promocja zdrowia to podstawa. Odżywianie jest pierwszym elementem, który wpływa nasze funkcjonowanie i, mówiąc najprościej, jakość życia. Właśnie dlatego pojawimy się w miejscu, które kipi od kreatywnych i otwartych ludzi. Również takich, którzy dbają o siebie i dokładnie przyglądają się składnikom wybieranym do codziennej diety.

Na specjalnie przygotowanej strefie kulinarnej marka Fit&Easy zaprezentuje szybkie i zdrowe koktajle. Uczestnicy będą mogli spróbować świeżo przygotowanego koktajlu RED (burak, seler naciowy, marchew) oraz koktajlu GREEN (mieszkanka świeżego jarmużu, szpinaku oraz selera naciowego). Staniemy w miejscu, gdzie blogerzy będą się mierzyli z profesjonalnymi szefami kuchni.

W samej strefie kulinarnej odbędą się warsztaty prowadzone m.in przez Oliwię Bernady i Macieja Nowickiego oraz bitwy kulinarne bloggerów. Zarówno na warsztatach jak i potyczkach kulinarnych będą obecne produkty Fit&Easy. Nie zabraknie też nas w strefie parentingowiej, na zaproszenie Fit&Easy w panelu dyskusyjnym „Jak żywić, by odżywić” weźmie udział Hanna Stolińska-Fiedorowicz – ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia, która opowie o roli zielonych warzyw w diecie najmłodszych.

See Bloggers to impreza, która integruje środowisko internetowe i edukuje je na różnych polach. Kulinaria są ważnym aspektem, nie tylko ze względu na obecną popularność wśród blogerów, ale również rozwój, poszerzenie wiedzy i doświadczenie nowych smaków. Na wielbicieli smacznych, warzywnych smoothie będziemy czekali na stoisku w strefie COOKIE przez dwa dni. To będzie nie tylko okazja do skosztowania istnej bomby witaminowej, ale również rozmowy na temat zdrowego odżywiania, diety, sportu i wszystkiego, co służy naszemu zdrowiu.

Każdy uczestnik spotkania See Bloggers będzie mógł wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Fit&Easy. Wystarczy, że zrobi autorskie zdjęcie w strefie koktajlowej Fit&Easy z koktajlem lub innym produktem/elementem identyfikującym markę Fit&Easy i opublikuje je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) z hasztagami: #fitandeasy, #polubiszzawartość.

Regulamin konkursu dostępny jest do pobrania obok.

Zapraszamy!