Nowość Fit&Easy – sałatka Active mini Duopack

nowosc-fit-easy-salatka-active-mini-duopack

Marka Fit&Easy wprowadza innowacyjny koncept produktów – Duopack czyli zestaw dwóch "porcji na raz" ulubionych mieszanek Fit&Easy. Sałatka Active mini Duopack to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku w kategorii gotowych do spożycia warzyw, które pozwala na prowadzenie ekonomicznej i zdrowej kuchni oraz urozmaiconego menu. Koncept dedykowany jest osobom ceniącym funkcjonalne rozwiązania kulinarne i zbilansowaną dietę. Doskonale sprawdzi się w kuchni singla, jak i rodzinnej. To idealna podstawa lunchu w pracy, przekąska czy dodatek do dania.

Na czym polega koncept Duopack? W zestawie są dwa opakowania tego samego produktu, a każda zawiera porcję dla jednej osoby. To dlatego można przygotować zawsze świeżą sałatkę z ulubionymi dodatkami, bez konieczności przechowywania niezjedzonych porcji w lodówce. Korzyścią dla konsumenta jest zawsze świeży produkt, ponieważ zawartość opakowanie po otwarciu jest zużywana w całości. Druga porcja pozostaje nienaruszona, w zamkniętym opakowaniu, dzięki czemu warzywa zachowują na dłużej świeżość, chrupkość i apatyczny wygląd. Drugą porcję można też przygotować z innymi dodatkami i w dowolnym momencie, w zamkniętym opakowaniu łatwo zabrać warzywa i mieszankę sałat np. do pracy.

Koncept Duopack Fit&Easy pozwala również prowadzić urozmaiconą i zdrową kuchnię dla całej rodziny - nie wszyscy przecież lubią ten sam rodzaj sałatki czy warzyw do obiadu. Fit&Easy umożliwia teraz stosowanie nie tylko zbilansowanej diety, ale też ekonomicznej i oszczędniej kuchni, bez marnowania żywności. Porcja na raz – jesz jak chcesz, jesz ile chcesz!