Konkurs Fit&Easy na See Bloggers 2017

konkurs-fit-easy-na-see-bloggers-2017

Podobnie jak w ubiegłym roku, marka Fit&Easy została Partnerem największego wydarzenia dla blogerów i twórców internetowych w Polsce – See Bloggers 2017. W strefie kulinarnej Fit&Easy odbędą się m.in. warsztaty prowadzone przez Sebastiana Olmę, bitwa blogerów, a także panel dyskusyjny na temat wartości odżywczych warzyw, którego gościem i prelegentem będzie Hanna Stolińska Fiedorowicz z Instytutu Żywności i Żywienia. Oprócz tego zaprezentujemy również szybkie i zdrowe koktajle Fit&Easy.

Dla uczestników spotkania See Bloggers, którzy odwiedzą naszą strefę, marka Fit&Easy przygotowała również konkurs! Aby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić autorskie zdjęcie w strefie Fit&Easy z produktem identyfikującym markę Fit&Easy i opublikować je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) z hasztagami: #fitandeasy, #polubiszzawartość. Do wygrania będą 3 super shakery do dressingów marki WMF!

Regulamin konkursu dostępny jest do pobrania obok.

Festiwal See Bloggers 2017 odbędzie się w dniach: 22-23 lipca 2017 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologucznym w Gdyni. Zapraszamy do odwiedzenia strefy Fit&Easy i wzięcia udziału w konkursie!