Koktajle w stylu Fit na Orlen Marathonie

koktajle-w-stylu-fit-na-orlen-marathonie

24 kwietnia wystartuje Orlen Marathon – jeden z największych maratonów w Polsce. W trzeciej edycji maratonu wzięło udział ponad 40 tysięcy osób. Rywalizacja na dystansie 42,195 km jest główną konkurencją ORLEN Warsaw Marathon. Dla wielu uczestników to najpoważniejszy sprawdzian w biegowej przygodzie, poprzedzony ciężkimi, wielomiesięcznymi przygotowaniami. Na zawodników będzie czekać szybka, ciekawa trasa i efektowny finisz przy Stadionie Narodowym.

Każdej takiej imprezie towarzyszy EXPO. Czyli targi, na których zawodnicy mogą zobaczyć oraz kupić najnowszy sprzęt do biegania, spotkać się z gwiazdami maratonu, czy porozmawiać ze spcjalistami, expertami od biegania oraz…wypić zdrowego szejka. Podobnie jak rok temu na Expo, które zlokalizowane jest na błoniach Stadionu Narodowego, pojawi się stoisko Fit&Easy, na którym promować będzie nowość, super koktajl mix, ze świeżych warzyw. Stoisko otwarte będzie od piątku do niedzieli. 

Bazy do super koktajli Fit&Easy to gotowe do spożycia kompozycje świeżych warzyw – umyte i pocięte, przygotowane w proporcjach, które dostarczają odpowiednich wartości odżywczych. Na froncie opakowań produktów są oznaczenie wskazujące źródłem jaki składników jest dany koktajl. Bazę do koktajli Fit&Easy wystarczy zmiksować, przygotować według przepisu na opakowaniu (nieskomplikowany i szybki) lub według własnego pomysłu z dodatkiem  ulubionych owoców, wody lub soku i – gotowe! Dobierając dodatki warto kierować się sezonowością i pozwolić sobie na eksperymenty. Do super koktajlu RED pasuje na przykład sok jabłkowy i banan, a do wersji GREEN - sok jabłkowy i kiwi.