Jedz zdrowo z Fit&Easy i wygraj modną torebkę! Konkurs Fit&Easy 29.04-31.05.2016

jedz-zdrowo-z-fit-easy-i-wygraj-modna-torebke

Lubisz się zdrowo odżywiać? Lubisz modne dodatki? Od 29 kwietnia do końca maja rusza konkurs organizowany przez Fit&Easy dla wszystkich, którzy kochają kuchnię w stylu fit. Nagrodami w konkursie będą torby O Bag – w trzech różnych kolorach. Akcję wspierać będzie kampania billboardowa i internetowa.

Akcja promocyjna wystartuje pod hasłem „Wybierz torebkę w swoim stylu!”. Każdy, kto kupi minimum trzy opakowania produktów Fit&Easy i zachowa oryginalny paragon, może wziąć udział w zabawie. Wystarczy zalogować się na stronie www.torebkawtwoimstylu.pl, wypełnić formularz oraz przesłać autorski przepis na potrawę z Fit&Easy w roli głównej.

Prześlij swój autorski przepis na potrawę z Fit&Easy, napisz, która torebka produktu Fit&Easy najbardziej do Ciebie pasuje. Każdego dnia do wygrania będzie 5 modnych toreb marki O Bag. Kolory toreb i możliwość ich wyboru to dodatkowa motywacja do wzięcia udziału w zabawie. Zadanie konkursowe to połączenie kreatywności, chęci do przygotowywania pełnowartościowych, zdrowych posiłków i bycia modnym. Informacja o akcji znajdą się na opakowaniach produktów Fit&Easy, które biorą udział w kampanii a są nimi: Weekend, Party, Active, Family, Cool i Smart, Szpinak, Jarmuż, Super Koktajl Green, Super Koktajl Red. Zabawa będzie również intensywnie promowana na billboardach miejskich i citylight (wiaty przystankowe i wnętrze komunikacji miejskiej) oraz w internecie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.torebkawtwoimstylu.pl oraz do pobrania obok.