Food Blogger Fest 2017: podsumowanie + wyniki konkursu

18 marca odbyła się już VII edycja konferencji Food Blogger Fest. Organizatorem corocznego spotkania blogerów i pasjonatów kulinarnych jest popularny portal kulinarny Wydawnictwa Agora – Ugotuj.to. W trakcie konferencji odbyły się liczne warsztaty i aktywności angażujące uczestników.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak założyć własny biznes lub jak stworzyć książkę kulinarną. Dyskutowano jak zmieniła się blogosfera kulinarna na przestrzeni lat i jaką rolę odgrywają w tym procesie media społecznościowe. Wśród prelegentów pojawiła się Maia Sobczak z Qumam Kaszę – blogerka, autorka książek, psycholog, terapeuta, Małgorzata Minta z Mintaeats.com i inni.

Goście mieli okazję zapoznać się, na specjalnie przygotowanym stoisku, z produktami marki Fit&Easy. Stacja koktajlowa Fit&Easy cieszyła się ogromnym powodzeniem. Blogerzy testowali i wymieniali swoje opinie na temat zielonych i czerwonych koktajli, a także dopytywali o asortyment marki. W trakcie trwania całego wydarzenia uczestnicy wzięli też udział w zorganizowanym przez Fit&Easy konkursie, który polegał na wykonaniu zdjęcia z dowolnym produktem Fit&Easy oraz umieszczenie go w social mediach (Instagram lub Facebook) z odpowiednimi hasztagami. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcały atrakcyjne nagrody w postaci blenderów.

Miło jest nam poinformować, że spośród zdjęć biorących udział w konkursie, jury konkursowe wyłoniło trzech zwycięzców:

@tysiagotuje.pl
Justyna Ratajczak z Rogoźna

@bobok_robak
Roksana Robok z Poznania

@hryhoryj
Hubert Hryć z Warszawy