Wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie podczas tegorocznego festiwalu See Bloggers

wyniki-konkursu-na-najlepsze-zdjecie-podczas-tegorocznego-festiwalu-see-bloggers
Niezmiernie miło nam ogłosić wyniki konkursu na najlepsze autorskie zdjęcie w strefie koktajlowej Fit&Easy opublikowane w mediach społecznościowych, podczas tegorocznego Festiwalu See Bloggers.

Fit&Easy partnerem Strefy Kulinarnej na festiwalu See Bloggers

fit-easy-partnerem-strefy-kulinarnej-na-festiwalu-see-bloggers
23 i 24 lipca marka Fit&Easy będzie brała udział w największym wydarzeniu dla blogerów i twórców internetowych w Polsce: See Bloggers! Kto będzie miał ochotę, w strefie kulinarnej osobiście zakosztuje świeżych i zdrowych koktajli Fit&Easy. Zapraszamy na nasze stoisko do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego i do wzięcia udziału w konkursie!

Jedz zdrowo z Fit&Easy i wygraj modną torebkę! Konkurs Fit&Easy 29.04-31.05.2016

jedz-zdrowo-z-fit-easy-i-wygraj-modna-torebke
Lubisz się zdrowo odżywiać? Lubisz modne dodatki? Od 29 kwietnia do końca maja rusza konkurs organizowany przez Fit&Easy dla wszystkich, którzy kochają kuchnię w stylu fit. Nagrodami w konkursie będą torby O Bag – w trzech różnych kolorach.

Koktajle w stylu Fit na Orlen Marathonie

koktajle-w-stylu-fit-na-orlen-marathonie
24 kwietnia wystartuje Orlen Marathon – jeden z największych maratonów w Polsce. W trzeciej edycji maratonu wzięło udział ponad 40 tysięcy osób. Rywalizacja na dystansie 42,195 km jest główną konkurencją ORLEN Warsaw Marathon. Dla wielu uczestników to najpoważniejszy sprawdzian w biegowej przygodzie, poprzedzony ciężkimi, wielomiesięcznymi przygotowaniami.

Super koktajle od Fit&Easy!

super-koktajle-od-fit-easy
Koktajl warzywny to świetny pomysł na zdrowy posiłek. Od teraz jego przygotowanie staje się jeszcze prostsze. Fit&Easy proponuje dwa starannie skomponowane super koktajle - czerwony i zielony.