Wielki Finał i Piknik BlogerChef'a

5 lipca 2014 nad Zalewem Zegrzyńskim w Windsor Palace Hotel odbył się wielki finał ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla blogerów – BlogerChef.

Fit&Easy w Zielonej Krainie

fit-easy-w-zielonej-krainie
Od wiosny 2014 r. marka Fit&Easy jest sponsorem projektu edukacyjnego dla szkół i przedszkoli, którego celem jest rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych. Nauka przez zabawę – takie jest założenie organizatora warsztatów – Stowarzyszeniu Vege Polska . Patronem programu został Instytut Żywności i Żywienia.

Cross Dziewicza Góra 2014

Wzorem ubiegłego roku, marka Fit&Easy sponsorowała bieg crossowy na najwyższe wzniesienie w okolicach Poznania. Na starcie pojawiło się blisko 200 biegaczy, którzy mieli do pokonania odcinek 12,8 km.

Sylwia Wiesenberg ambasadorem marki Fit & Easy

Popularna w Stanach Zjednoczonych instruktorka fitness i propagatorka zdrowego sposobu odżywiania – Sylwia Wiesenberg rozpoczęła współpracę z marką Fit & Easy. Zamieszkała w USA Polka, twórczyni popularnego i autorskiego treningu Tonique, będzie promować produkty z portfolio Fit & Easy.

Fit & Easy wspiera Wings for Life

Takiej imprezy jeszcze nigdy nie było! W 34 lokalizacjach, w 32 krajach, dokładnie w tym samym czasie wystartowało ponad 35 tysięcy biegaczy. Pobiegli w szlachetnym celu, dzięki nim udało się zebrać 3 mln euro na sfinansowanie badań nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego.