Kampania reklamowa czyli Fit&Easy w telewizji!

kampania-reklamowa-czyli-fit-easy-w-telewizji
8 listopada 2014 r. wystartowała pierwsza ogólnopolska kampania telewizyjna promująca mieszaki sałat Fit&Easy i mono produkty. Koncept reklamowy został podzielony na 3 spoty 15 sekundowe, a wyróżniał je dowcip i animacja 3D. Dwa odcinki były poświęcone mieszankom sałat Family i Active, a w trzecim główne role zagrały: szpinak, roszponka i rukola. Bohaterami spotów są paczki Fit&Easy, które wykorzystując humor sytuacyjny i słowny prezentują kluczowe benefity produktów – zdrowe, umyte i gotowe do jedzenia.

Zielone warzywa według Sylwii Wiesenberg

zielone-warzywa-wedlug-sylwii-wiesenberg
Mieszkająca w USA Polka, Sylwia Wiesenberg, popularna instruktorka fitness i propagatorka zdrowego sposobu żywienia, autorka niezwykłego treningu personalnego Tonique – jako ambasador Fit & Easy, już po raz drugi, była gospodarzem Zdrowych Warsztatów Kulinarnych. Podczas spotkania zdradziła swoje zdrowe przepisy na bazie zielonych warzyw liściastych.

Wrzesień pod znakiem zdrowia i ruchu!

wrzesien-pod-znakiem-zdrowia-i-ruchu
Wrzesień jest porą roku, która oferuje nam wielki wybór warzyw i owoców późnego lata... Nie bój się eksperymentów i dodawania owoców do salat, mieszanki słodko-zielonej... nawet deser może być zdrowy! Z Fit&Easy wybór jest prosty – łatwo i pysznie!

Urodziny Zielonej!

Ach cóż to były za impreza! Jubilatka, zebra o imieniu Zielona, obchodziła swoje trzecie urodziny. Z tej okazji w ogrodzie zoologicznym pojawiło się wielu wyjątkowych gości, zaproszonych na event zorganizowany przez markę Fit&Easy.

Wakacje z adrenaliną

wakacje-z-adrenalina
Czy należysz do osób, które w ciągu roku stale sobie obiecują, że od jutra zaczną ćwiczyć, biegać ... słowem być bardziej aktywnym? Niestety ciągle coś stoi na przeszkodzie, najczęściej własne lenistwo. W wakacje wszystko może się zmienić!