III edycja „Kuchennych zmagań” zakończona

iii-edycja-kuchennych-zmagan-zakonczona
Przez blisko 2 miesiące trwały kuchenne rywalizacje, w których udział mógł wziąć każdy pasjonat gotowania. Wystarczyło przesłać przepis wraz ze zdjęciem autorskiej potrawy na zdrowe i smaczne danie. W pierwszym etapie jury wyłoniło 8 par. Wspólne gotowanie odbyło się 7 listopada.

Fit&Easy partnerem książki Jana Kuronia – „Sprytna kuchnia czyli kulinarna ekonomia”

fit-easy-partnerem-ksiazki-jana-kuronia-sprytna-kuchnia-czyli-kulinarna-ekonomia
Jan Kuroń, ambasador kuchni polskiej, uczeń prestiżowej szkoły Le Cordon Bleu w Londynie, tym razem w roli autora „Sprytnej kuchni“. Warto już teraz sięgnąć po książkę lub pomyśleć komu ją sprezentować na święta.

Kuchenne Zmagania: #szybko #smacznie #zdrowo

kuchenne-zmagania-szybko-smacznie-zdrowo
Rusza trzecia edycja projektu "Kuchenne Zmagania", którego partnerem jest Fit&Easy. Tegoroczna edycja stawia na sezonowość – tym razem będzie naturalnie, szybko i zdrowo! Poszukiwani pasjonaci gotowania – kreatywni i otwarci na innowacje. Prześlij swój przepis i własnoręcznie wykonane zdjęcie na zdrową i szybką potrawę i czekaj na nasz kontakt!

Zielona Strefa Fit

zielona-strefa-fit
Już od 5 lipca w Jastarni, na plaży przy Hotelu SPA Zdrojowym (wejście 49) rusza Zielona Strefa Fit, wyjątkowe miejsce stworzone przez markę Fit&Easy, w którym dostępne będzie zdrowe menu, koktajle i mnóstwo aktywności sportowych.

Hit Handlu 2015 dla Green Factory

hit-handlu-2015-dla-green-factory
Miło nam poinformować, że Green Factory Holding otrzymał nagrodę specjalną Hit Handlu 2015 – za linię Fit&Easy, która aktywnie uczestniczy w kreowaniu i rozwoju kategorii konfekcjonowanych, ciętych sałat. Kategorii z jednej strony odpowiadającej na potrzeby zabieganego konsumenta, z drugiej – oferującej zdrowszą alternatywę dla gotowych dań. Marka Fit&Easy doceniona została również za innowacyjność w zakresie kreowania nowych produktów.