Urodziny Zielonej!

 

W dniu 30 sierpnia w warszawskim zoo odbyły się urodziny zebry Zielona, której sponsorem jest marka Fit&Easy. Pogoda dopisała, było słonecznie, ciepło i przede wszystkim bardzo radośnie. Wszyscy doskonale się bawili i przy okazji mieli możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy i skosztowania własnoręcznie przygotowanych, zdrowych posiłków.

Na urodzinach Zielonej nie zabrakło jej rodziców chrzestnych: znanego szefa kuchni Jana Kuronia oraz Agnieszki Krajewskiej, marketing managera marki Fit&Easy. Jak przystało na takie wydarzenie był również przepiękny, smaczny i podwójny tort, który został uroczyście pokrojony przez Jana Kuronia i Ewę Zbonikowską zastępcę dyrektora warszawskiego zoo.

Na imprezę zostali zaproszeni przede wszystkim najmłodsi fani Zielonej, dlatego organizatorzy zapewnili im liczne atrakcje. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek. Dzieci wybierały przede wszystkim oblicza zwierząt, dzięki temu w ogrodzie zoologicznym pojawiło się mnóstwo dodatkowych tygrysów, kotków, myszek oraz zebr, a także postaci z bajek i komiksów! Zielona na swoją imprezę zaprosiła również stworki i mappety Kony Puppets oraz rybkę MiniMini, to między innymi właśnie dzięki nim było tak dużo śmiechu i świetnej zabawy.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również elementu edukacyjnego, kształtującego pozytywne wzorce żywieniowe. Stowarzyszenie Vege Polska przygotowało warsztaty, dzięki którym całe rodziny miały możliwość poznania inspirujących i zdrowych przepisów. Dzieci własnoręcznie robiły bananowy shake ze szpinakiem oraz smaczne sałatki, na bazie produktów Fit&Easy. Wszyscy przekonali się, że zdrowe jedzenie jest również pyszne.