Relacja z See Bloggers 2017

relacja-z-see-bloggers-2017
Już po raz kolejny marka Fit&Easy uczestniczyła w festiwalu See Bloggers. Jest to największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku festiwal odbył się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni – w dniach 22-23 lipca 2017 r. i w tym roku przyciągnął ok. 1500 osób.

Konkurs Fit&Easy na See Bloggers 2017

konkurs-fit-easy-na-see-bloggers-2017
Podobnie jak w ubiegłym roku, marka Fit&Easy została Partnerem największego wydarzenia dla blogerów i twórców internetowych w Polsce – See Bloggers 2017. W strefie kulinarnej Fit&Easy odbędą się m.in. warsztaty kulinarne, bitwa blogerów, a także panel dyskusyjny na temat wartości odżywczych warzyw. Dla uczestników spotkania See Bloggers, marka Fit&Easy przygotowała również konkurs!

Food Blogger Fest 2017: podsumowanie + wyniki konkursu

food-blogger-fest-2017-podsumowanie-wyniki-konkursu
18 marca odbyła się już VII edycja konferencji Food Blogger Fest. Organizatorem corocznego spotkania blogerów i pasjonatów kulinarnych jest popularny portal kulinarny Wydawnictwa Agora – Ugotuj.to. W trakcie konferencji odbyły się liczne warsztaty i aktywności angażujące uczestników, a także konkurs Fit&Easy.

Konkurs na Instagramie!

konkurs-na-instagramie
Zrób autorskie zdjęcie lub filmik przy pomocy aplikacji Boomerang, przedstawiające kreatywne zrozumienie hasła: Ja + Fit&Easy = <3 i wygraj atrakcyjną nagrodę!

Fit&Easy sponsorem Food Blogger Fest

fit-easy-sponsorem-food-blogger-fest
Już po raz siódmy miłośnicy kulinariów spotkają się na konferencji Food Blogger Fest organizowanej przez serwis ugotuj.to. Wydarzeniu towarzyszyć będzie marka oraz produkty Fit&Easy. Nasza stacja koktajlowa serwować będzie pyszne i zdrowe koktajle warzywne. Ale to nie wszystko, dla gości przygotowaliśmy również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!