Inspirująca kuchnia z Fit&Easy

Termin:
13.06.2017

Miejsce:
Studio kulinarne Fit&Easy

W dniu 13 czerwca w studio kulinarnym Fit&Easy odbyły się warsztaty z udziałem blogerów kulinarnych. Pod okiem doświadczonego szefa kuchni Sebastiana Olma (zwycięzcy II edycji Top Chef), uczestnicy przygotowywali mnóstwo ciekawych połączeń smakowych. Tematem przewodnim była Inspirująca kuchnia Fit&Easy. Produkty z portfolio marki stały się inspiracją dla przygotowania dań.

Uczestnicy mieli również możliwość odwiedzenia pól, na których rośnie sałata oraz zwiedzali produkcję, aby bliżej zapoznać się z procesem powstawania mieszanek sałat i innych produktów marki Fit & Easy.

Studio kulinarne Fit&Easy mieści się w siedzibie głównej firmy w Zdunowie, zostało otwarte wiosną 2017 roku. Jest to miejsce spotkań, rozmów, inspiracji, szukania nowych smaków i pomysłów na innowacyjne produkty. Studio tętni życiem, odbywają się w nim warsztaty kulinarne z udziałem pracowników, blogerów, dziennikarzy - pod czujnym okiem szefów kuchni. Dla Działu Badań i Rozwoju jest to inspirujące miejsce, w którym przygotowywane są i testowane nowe produkty.