Kalerosse – nowe warzywo na polskim rynku!

kalerosse-nowe-warzywo-na-polskim-rynku
Kalerosse to nowe warzywo stanowiące naturalne połączenie jarmużu i brukselki. Inspiracją do jego stworzenia była chęć opracowania warzywa, które odznaczałoby się uniwersalnością, łatwością przyrządzania oraz atrakcyjnym wyglądem.

Fit&Easy w nowej odsłonie! Ulubione sałatki w nowych opakowaniach

fit-easy-w-nowej-odslonie-ulubione-salatki-w-nowych-opakowaniach
Mieszanki sałat Fit&Easy są doskonale znane każdemu, kto uwielbia zdrowy styl życia i smaczne jedzenie. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, oryginalne kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. Teraz wszystkie produkty Fit&Easy dostępne są w nowych opakowaniach, które naprawdę cieszą oko!

Nowość Fit&Easy – sałatka Active mini Duopack

nowosc-fit-easy-salatka-active-mini-duopack
Marka Fit&Easy wprowadza innowacyjny koncept produktów – Duopack czyli zestaw dwóch "porcji na raz" ulubionych mieszanek Fit&Easy. Sałatka Active mini Duopack to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku w kategorii gotowych do spożycia warzyw, które pozwala na prowadzenie ekonomicznej i zdrowej kuchni oraz urozmaiconego menu.

Fit&Easy przedstawia nowość - Jarmużowa Inspiracja

fit-easy-przedstawia-nowosc-jarmuzowa-inspiracja
Jarmużowa Inspiracja Fit&Easy to kulinarna baza do tartinek, muffinek, zup, sałatek i dań na ciepło. Jest to starannie dobrana kompozycja świeżych warzyw: wyrazistego jarmużu, słodkiej marchewki i aromatycznego pora, którą można łatwo i szybko przygotować.

Fotorelacja z See Bloggers

fotorelacja-z-see-bloggers
W dniach 23-24 lipca marka Fit&Easy była obecna na Festiwalu See Bloggers. Jest to największe wydarzenie dla blogerów i twórców internetowych w Polsce, które w 2016 roku odbyło się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.