Konkurs na Instagramie!

konkurs-na-instagramie
Zrób autorskie zdjęcie lub filmik przy pomocy aplikacji Boomerang, przedstawiające kreatywne zrozumienie hasła: Ja + Fit&Easy = <3 i wygraj atrakcyjną nagrodę!

Fit&Easy sponsorem Food Blogger Fest

fit-easy-sponsorem-food-blogger-fest
Już po raz siódmy miłośnicy kulinariów spotkają się na konferencji Food Blogger Fest organizowanej przez serwis ugotuj.to. Wydarzeniu towarzyszyć będzie marka oraz produkty Fit&Easy. Nasza stacja koktajlowa serwować będzie pyszne i zdrowe koktajle warzywne. Ale to nie wszystko, dla gości przygotowaliśmy również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Fit&Easy na II Narodowym Kongresie Żywieniowym

fit-easy-na-ii-narodowym-kongresie-zywieniowym
Firma Green Factory oraz marka Fit&Easy znalazły się w gronie głównych sponsorów II Narodowego Kongresu Żywieniowego, który odbył się 27 stycznia w Warszawie. Kongres jest organizowany przez uznaną jednostkę naukową – Instytut Żywności i Żywienia, a uczestnikami są osoby na co dzień związane z medycyną i dietetyką.

Makarony z warzyw Fit&Easy – pierwsze na polskim rynku!

makarony-z-warzyw-fit-easy-pierwsze-na-polskim-rynku
Marka Fit&Easy wprowadza innowacyjne produkty: Spaghetti z marchewki oraz Spaghetti z buraka. To pierwsze na polskim rynku tzw. makarony z warzyw, które stanowią doskonałą alternatywę dla ich tradycyjnych odpowiedników.

Świąteczne nowości od Fit&Easy!

swiateczne-nowosci-od-fit-easy
Na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy pyszne nowości Fit&Easy! Są to zarówno bazy do tradycyjnych potraw tj. wigilijnego barszczu i ryby po grecku, jak i mieszanki sałat będące nowoczesnym, zdrowym i efektownym dodatkiem do świątecznych dań.