IV Gala Styl.pl

Wzorem ubiegłego roku, w Teatrze Kamienica w Warszawie, odbyła się uroczysta gala. Ponieważ marka Fit&Easy doskonale wpisuje się w klimat portalu styl.pl, stąd po raz kolejny została partnerem tego wyjątkowego eventu przygotowując smaczne i zdrowe sałatki na bazie gotowych mixów sałat. Warto dodać, że sałatkowe menu przygotował Jan Kuroń, który od roku współpracuje z marką.

Fit&Easy w biegu „Policz się z cukrzycą”

fit-easy-w-biegu-policz-sie-z-cukrzyca
12 stycznia 2014, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, po raz ósmy wystartował Bieg "Policz się z cukrzycą". Punktualnie o 13.45 z placu Defilad, 500 tysięcy osób postanowiło policzyć się z cukrzycą. Sygnał do startu dał sam Jurek Owsiak.

Obiad! obiad! obiad!

obiad-obiad-obiad
Marka Fit&Easy, dotychczas kojarzona głównie z mieszankami sałat i gotowymi sałatkami, rozszerzyła swoją ofertę o kolejne nowości - Mieszanki świeżych warzyw. Są to zupełnie innowacyjne produkty, nie mające swoich odpowiedników na polskim rynku!

Ekskluzywne warsztaty kulinarne z Joanną Jabłczyńską czyli finał konkursu Fit&Easy i Bosch!

W sobotnie południe, w Centrum Inspiracji Kulinarnych Bosch spotkali się finaliści konkursu Fit&Easy oraz Bosch, którego nagrodą główną był udział w Warsztatach z Joanną Jabłczyńską i blendery marki Bosch.

Nowy design, nowa jakość

Od połowy listopada 2013 r. w sprzedaży pojawiły się mieszanki sałat Fit&Easy w nowej szacie graficznej